MGC’nin Bodrum üyeleri kahvaltıda buluştu - BODRUM KAPAK HABER

MGC’nin Bodrum üyeleri kahvaltıda buluştu

221 kez okundu
Kapak Haber

Muğla Gazeteciler Cemiyeti (MGC)’nin 30. kuruluş yıldönümü münasebetiyle MGC Bodrum Temsilciliği tarafından kahvaltı etkinliği düzenlendi.

Bodrum Trafo Kafe’de düzenlenen ve MGC Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Sevindik ile MGC Bodrum Temsilcisi Aytül Derici Bardak’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ile MGC üyesi gazeteciler katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği kahvaltıda ayrıca, mesleğin sorunları ile Cemiyetin 30. yıl etkinlikleri de masaya yatırılarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Düzenlenen etkinlikte bir konuşma yapan Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, Cemiyet çatısı altında gerek yönetim olarak ve gerekse ilçelerdeki temsilciliklerinin meslektaşlarını bir araya getiren etkinlikler gerçekleştirmesini önemsediklerini ve bu birliktelikleri tüm ilçelerde yapmayı planladıklarını ifade etti.

30. yıl kapsamında, kamuoyunun yerel basına olan ilgisini arttırmak amacıyla “Haber Hayattır. Yerel Basınımıza Sahip Çıkalım” kampanyası başlattıklarını dile getiren ve bu yöndeki çağrıyı Bodrum’da da yineleyen Başkan Akbulut, meslektaşlarını ve Bodrum kamuoyunu kampanyaya destek vermeye davet etti.

Geçtiğimiz dönem Bodrum Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler görevini yürüten ve 31 Mart’taki yerel seçimler sonrası Bodrum Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen ve aynı zamanda Cemiyet üyesi de olan Ummahan Yurt ile Bodrum Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Biriminde göreve başlayan Cemiyet üyeleri Selda Öztürk ve Selçuk Şimşek’e de başarı dileklerini ileten Başkan Akbulut, Bodrum Belediyesi ile bugüne kadar uyum içinde yürüttükleri paydaş çalışmaları bundan sonra da devam etmek istediklerini ifade etti. Akbulut, “Bodrum Belediyesi’nin daha önceki döneminde olduğu gibi yeni döneminde de kamu yararına olan çalışmalarda üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

Düzenlenen etkinliğe şehir dışında olduğu için katılamayan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ta, Cemiyet Başkanı Süleyman Akbulut’u telefonla arayarak, en kısa sürede Muğla Gazeteciler Cemiyeti Üyeleriyle bir arada olmak istediğini dile getirdi.     


Haber Ara

Diğer Haberler

DAVULLU ZURNALI KARŞILAMAYLA YENİ DÖNEME BAŞLADI

31 Mart 2019 da yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi ...

PARTİ KAZANDI,BODRUM'UN KAZANIP KAZANMADIĞINI ZAMANLA GÖRECEĞİZ

31 Mart seçimlerinde İYİ Parti’den Bodrum Belediye Başkan Adayı olan ...

GÖNÜLLERİN BAŞKANI HALKIN ADAMINA GÖREVİ DEVRETTİ.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, bugün düzenlenen törenle görevi Mehmet ...

AHMET ARAS'LA BODRUM BELEDİYE MECLİSİNİN İLK TOPLANTISI 7 NİSAN 2019 TARİHİNDE GERÇEKLEŞİYOR.

Bodrum Belediyesinin 2019 yılı Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı 07.04.2019 ...

AHMET ARAS İLK MECLİS TOPLANTISINDA ÇOK ÖNEMLİ SÖZLER VERDİ.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde Bodrum Belediye Başkanı Seçilen Ahmet ...

ARAS VERDİĞİ SÖZLERİ TUTMAYA TURGUTREİS'TEN BAŞLADI.

Bir otel işletmesi tarafından Turgutreis Bahçelievler Mahallesi Zeyyat Mandalinci Caddesi ...

Büyükşehir’in Okçuları Türkiye Şampiyonu

Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Bayan Takımı 12 ülkeden 591 sporcunun ...

© 2019 bodrumkapak.com - Her Hakkı Saklıdır.

Cevat Şakir Cad. No:106/3 2.Kat Bodrum-Muğla
0252 316 04 03 / bodrumkapak@gmail.com