VATAN BİLGİSAYAR’IN 53. MAĞAZASI BODRUM’DA AÇILDILDI.. - BODRUM KAPAK HABER

VATAN BİLGİSAYAR 53. ŞUBE AÇILIŞI - BODRUM 2012 ile kapak48

VATAN BİLGİSAYAR’IN 53. MAĞAZASI BODRUM’DA AÇILDILDI..

5224 kez okundu
Kapak Haber

TEKNOLOJİ TUTKUNLARINA HER ZAMAN EN UYGUN FİYATI, EN AVANTAJLI KAMPANYALARI SUNAN VATAN BİLGİSAYAR TÜRKİYE’DE 53’ÜNCÜ MAĞAZASINI BODRUM’DA AÇTI. BİLGİSAYARDAN CEP TELEFONUNA, TELEVİZYONDAN FOTOĞRAF MAKİNESİNE KAMERAYA KADAR TEKNOLOJİ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ İHTİYACA, UYGUN FİYATLARI VE CAZİP KAMPANYALARI İLE CEVAP VEREN VATAN BİLGİSAYAR, 8-10 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA BODRUMLULARA TEKNOLOJİYİ EN UCUZA SUNACAK. BODRUM AÇILIŞINA ÖZEL BODRUMLULARI 8-10 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA YÜZDE 25 İNDİRİM VE BONUS İLE AXESS KREDİ KARTLARINA 10 TAKSİT FIRSATI BEKLİYOR OLACAK. 

Teknolojinin duayeni Vatan Bilgisayar, perakende yatırımı yapmaya devam ediyor. Teknoloji perakendeciliğinde sektör liderliğini hedefleyen Vatan Bilgisayar, Türkiye’de 53’üncü mağazasını Bodrum’da açtı. Vatan Bilgisayar, açılışa özel fırsat ürünleriyle ve sürpriz indirim kampanyalarıyla Bodrumlulara en avantajlı teknoloji alışverişini sunacak. 8-10 Haziran tarihleri arasında, Vatan Bilgisayar’ın Bodrum’da açılan yeni mağazasında tüm ürünlerde geçerli olacak yüzde 25 indirim ve Bonus ile Axess kredi kartlarına 10 taksit avantajları uygulanacak. Vatan Bilgisayar; Bodrum’da açtığı mağazası ile Ege Bölgesi’nin dört bir yanını teknoloji ile buluşturmuş oldu.

“İKİ ALMAN TEKNOLOJİ MARKETİNDEN DAHA FAZLA SATIŞ YAPIYORUZ”

Bodrum Mağazası’nın açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan; “Türkiye’de iki Alman teknoloji marketinden daha fazla satış yapıyoruz. Teknolojide her zaman en ucuz fiyatları sunma iddiasındayız.” dedi. Türkiye’de tüketiciye ücretsiz bilgisayar eğitimi veren tek ‘Teknoloji Perakendecisi’ olduklarının altını çizen Hasan Vatan; “Bu yılın başında 50 bin kişiye ücretsiz bilgisayar eğitimi hedefi koyduk. Tüketici, Vatan Bilgisayar’ın bilinçlendirme çalışmalarına ciddi ilgi gösteriyor. Açılan her yeni mağazada ortalama 50 kişi istihdam ediyoruz. Biz, sektörde yöneticilerini kendi içinden yetiştiren bir markayız. Bu da, çalışanların uzun yıllar aynı müşterilerle iletişimde olmasını sağlıyor” dedi.  

TÜRKİYE’DE TEKNOLOJİ ARTIK “LÜKS” DEĞİL

Teknoloji severlere bilgisayar, cep telefonu, televizyon, fotoğraf makinesi, kamera, yazıcı gibi ürünlerin yanı sıra ütü, saç düzleştirici, elektrik süpürgesi gibi ev teknolojisi ürünleri de sunan Vatan Bilgisayar, 500 m² büyüklüğündeki Bodrum Mağazası ile Türkiye genelinde 107.970 m² kapalı alana ulaştı. Hasan Vatan, VatanCard uygulaması ile tüketicileri yakından takip ettiklerini belirttiği konuşmasında şunları söyledi “Önceden teknoloji Türkiye’de lüks olarak algılanıyordu. Yılda bir kez teknoloji alışverişi yapılıyordu. VatanCard sahibi müşterilerimizin alışveriş alışkanlıklarını incelediğimizde bunun artık geçerli olmadığını görüyoruz.

Vatan Bilgisayar; Türkiye genelinde yer alan 53 teknoloji mağazasında toplam 2.500’ün üzerinde istihdam sağlıyor. Bilgisayardan eğlence teknolojisine, profesyonel teknoloji ürünlerinden küçük ev aletlerine kadar her türlü teknoloji ihtiyacı için Bodrumlulara sunulacak bu cazip indirim ve taksit fırsatı sadece 3 gün geçerli olacak.

En seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayan Vatan Bilgisayar, yüzlerce markaya ait televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10 binin üzerinde ürün yelpazesiyle Bodrumluların elektronik eşya ihtiyaçlarını karşılarken, Bodrum’da açılışa özel fırsat ürünleri ve sürpriz indirimlerle “en kaliteli teknolojiyi, en ucuz fiyatlarla” sunacak.

 Vatan Bilgisayar kurucusu ve Genel Müdürü Hasan VATAN açılışla ilgili " Vatan Bilgisayar olarak 53. şubemizi bodruma açtık. Bodrum çok büyük bir potansiyel Vatan Bilgisayar olarak 12.000 çeşit ürüne sahibiz tüm ürünlerde ürün fiyat politikamız var,elemanlarımız ürün bazında konularında eğitimlerini almış tecrübeli kişilerdir. Ayrıca ücretsiz eğitimlerimiz var yakın bir zaman da bodrum'da bu uygulamalarımız başlayacak bizim müşterimiz olsun olmasın istenilirse iki aylık bilgisayar eğitim kurslarına katılabilecekler. Açılış boyunca 3 gün %25 tüm ürünlerimizde indirimlerimiz var. Bütün Bodrum'u Vatan Bilgisayara bekliyoruz." dedi

Vatan Bilgisayar Hakkında

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Taksim-Elmadağ'da Türkiye'nin ilk bilgisayar mağazası olarak kuruldu. İstanbul’un yanı sıra Vatan Bilgisayar; İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Konya, Antalya, Kayseri, Samsun, Trabzon, Aydın, Mersin, Eskişehir, Adapazarı, Tekirdağ, İzmit, İskenderun, Gaziantep, Balıkesir, Sivas, Denizli, Kahramanmaraş, Erzurum, Malatya, Düzce ve Muğla (Bodrum) olmak üzere Türkiye’nin toplam 26 ayrı ilinde 53 mağaza ile hizmet veriyor. Toplam 107.970 m² kapalı alana ulaşan Vatan Bilgisayar, Türkiye’de teknoloji perakendeciliğine yenilikçi bir vizyon kazandırmıştır. En seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayan Vatan Bilgisayar; yüzlerce markaya ait, televizyondan cep telefonuna, bilgisayar parçalarından dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10 binin üzerinde ürün yelpazesini satışa sunuyor. Türkiye'nin her yerine vatanbilgisayar.com web sitesi üzerinden online ürün satışı gerçekleştiren Vatan Bilgisayar, haftanın 7 günü saat 10:00 – 19:00 arasında Çağrı Merkezinden de (444 56 56) ürünler hakkında detaylı bilgi verebilmekte ve sipariş alabilmektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine büyük önem veren Vatan Bilgisayar'da mağaza başına ortalama 10 kişilik satış sonrası destek ekibi de bulunmaktadır.


Haber Ara

Diğer Haberler

VATAN BİLGİSAYAR’IN 53. MAĞAZASI BODRUM’DA AÇILDILDI..

TEKNOLOJİ TUTKUNLARINA HER ZAMAN EN UYGUN FİYATI, EN AVANTAJLI KAMPANYALARI ...

© 2018 bodrumkapak.com - Her Hakkı Saklıdır.

Cevat Şakir Cad. No:106/3 2.Kat Bodrum-Muğla
0252 316 04 03 / bodrumkapak@gmail.com